Produkty wegańskie zaprojektowane przez byłego rzeźnika.

Produkcja wyłącznie

żywności
Weganskiej !

SWEET & HEALTHY

Cześć, nazywam się Pascal, były rzeźnik i 3 lata temu poszedłem na weganizm. Dzisiaj przedstawiam wam Veggie-Naise. Pyszne sosy i majonezy bez e-numerów (czysta etykieta), bez soi, bezglutenowy i wykonany z aquafabą.

VeggieBel - chce zachęcić do jedzenia większej ilości produktów roślinnych . Dieta wegetariańska , czy wegańska w rzeczywistości jest lepsza dla środowiska oraz zdrowia, naszego i naszych bliskich a przede wszystkim dla zwierząt!

Naszym celem jest docieranie do wegan, wegetarian, flexitariers i innych świadomych konsumentów, którzy są współodpowiedzialni za szybko rosnący popyt na produkty roślinne.

Veggiebel ma zupełnie inne podejście do żywności , nasze produkty  są nie tylko ekologiczne, ale również bardzo zdrowe i prawie wszystkie są 'Light', minimum stosowanego oleju i bez dodatku cukru. Pracujemy z czystych surowców, które mają wysoki poziom białka i doskonałą wartość energetyczną.

I

Moja wielka zmian :) 

​I

Pochodzę z pokolenia tradycyjnych rzeźników (5-te pokolenie ), od 1863.

Zebrałem wiadomości od moich klientów, którzy chcą zmniejszyć lub wyeliminować mięso.Kiedyś byłem rzeźnikiem i chcę dać przykład, że wegańskie jedzenie jest smaczne, a moje receptury są tak dobrane, że każdy znajdzie coś dla siebie , nie tylko weganie .

Zostawiłem swoje poprzednie życie jako rzeźnik i postanowiłem w 100% skupić się na VeggieBel.

Teraz mam ogromną satysfakcje tworząc tak wspaniałe produkty wegańskie 

​I

Wegańskie produkty dostępne na rynku, są dobre dla wegan, ale dla ludzi którzy chcą, zmienić swoje nawyki żywieniowe , może okazać się że będą mieli z tym trudności ze względu na smak , konsystencję , czy wrażenie sytości . Nasze produkty są całkowicie inne od tych dostępnych do tej pory na rynku . Grupa wegan i wegetarian stale rośnie , co świadczy o coraz większej świadomości ludzi na temat tego co jemy .

Zachęcam wszystkich mięsożerców do spróbowania produktów Veggiebel i jestem przekonany, że będziecie zaskoczeni smakiem oraz jakością naszych przysmaków .

VeggieBel jest: Ekologiczne, Wegańskie, bez glutenu-

na wszystko posiadamy certyfikaty

KIM JESTEMY ?